UudisedUudiste arhiiv2019AS TBB pank on EBA CLEARINGU STEP2 SCT maksete otseliige

AS TBB pank on EBA CLEARINGU STEP2 SCT maksete otseliige

08.07.2019

08.07.2019 sai AS TBB pank EBA CLEARINGU STEP2 SEPA Credit Transfer (SCT) maksete otseliikmeks. Esimesed arveldused toimuvad alates 09.07.2019.

STEP2 SEPA Credit Transfer (SCT) on üle-euroopaline automatiseeritud süsteem rahvusvaheliste ja siseriiklike euromaksete tegemiseks. Süsteemi ekspluateerimisega tegeleb 1998.a suurimate Euroopa ja rahvusvaheliste pankade poolt asutatud kliiringühing EBA CLEARING.

Seni oli Eestis ainult kaks EBA CLEARINGU STEP2 SCT otseliiget, nimelt AS LHV Pank ja AS SEB Pank. Nüüd kuulub otseliikmete hulka ka AS TBB pank.

Otseliikmelisus võimaldab pangal teostada makseid ilma vahendajateta, mis tagab pangaklientidele võimaluse euromaksete kiireks saamiseks ja saatmiseks.

Panga jaoks tähendab otseliikmeks saamine võimalust alustada makseteenuste arendamist liitumaks välkmaksete süsteemiga, mis omakorda võimaldab veel kiiremaid ja mugavamaid makseid panga klientidele. Kuna välkmaksete süsteem toimib reaalajas, tekib pangaklientidel võimalus teha makseid ööpäevaringselt vaid paari sekundiga.

STEP2 SCT süsteemi otseliikmeks saamine on ärinime muutmisele järgnev 2018.a. vastuvõetud arengustrateegia realiseerimise etapp.


Teie TBB pank

KontaktidKontaktandmed

Klienditugi

E-R 09.00-17.00

Tel.: +372 668 8066
E-mail:

Skype: +372 712 0503

*Väljaspool klienditoe tööaega saab pangakaardi kaotusest teada anda, helistades numbrile +372 668 8088

Tähelepanu! Meie kliendikontor aadressil Vana Viru 7, Tallinn, ajutiselt suletud klienditeeninduseks kuni 31.12.2020

 

Võta meiega ühendust

warning

Olete finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete AS TBB pank, AS TBB liising, AS TBB Invest ja Morgan Trade AS kodulehel. Enne lepingu sõlmimist palume tutvuda meie kodulehel avaldatud finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida pangatöötajaga, sealhulgas huvipakkuva krediiditoote kulukuse määra küsimustel.
Lehekülje teksti ja graafiliste materjalide kopeerimine ja kasutamine on lubatud ainult õiguste valdajate loal.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates saidi lehekülgede avamist või valides nupu „OK”, te nõustute küpsiste kasutamisega. Loe veel