Kaardimaksete vastuvõtmine

Maksekaardid on tänapäeval üsna tavalised ning neis kasutatakse paljudes ettevõtetes maksevahendina. Teostatud toimingu usaldusväärsus ja lihtsus säästab mitte ainult Teie, vaid ka Teie kliendi aega. See makseviis minimeerib järjekordade tekkimise võimaluse – müüja ei pea sularahaga tegelema. Lisaks on sularaha transportimise hinnad viimasel ajal tõusnud – pakkudes oma klientidele võimalust teenuste, kaupade eest tasuda kaardiga, vähendavad ettevõtted kulusid ning vähendavad sularaha käitlemise ja hoidmisega seotud riske. Ja kui Teil on ka veebipood, siis paindliku maksesüsteemi kättesaadavus mängib lõpuks ainult Teie kasuks, sest kliendid võivad asuda nii kõrvaltänavas või ka hoopis teisel mandril.

TBB pank pakub Eesti ettevõtetele ja füüsilisest isikutest ettevõtjatele maksekaartide teenindamise teenust nii müügikohtades kui ka internetis koostöös Nets Denmark A/S Eesti filiaaliga. Nets Denmark A/S Eesti filiaalil on pikaajaline kogemus ning Skandinaavias ja Baltikumis teenindavad nad enam kui 300 000 kaupmeest.

Maksekaartide teenindamise lepingu sõlmimiseks täitke palun allpool olev taotlus. Teiega võtab ühendust Nets Denmark A/S Eesti filiaali esindaja (teenindatakse eesti, vene ja inglise keeles), et läbi rääkida lepingu tingimused ja lepingu sõlmimise detailid. Pärast lepingu sõlmimist teenus aktiveeritakse ja terminal paigaldatakse 5 tööpäeva jooksul. E-kaubanduse puhul Teie arendaja saab e-kirja ligipääsudega testkeskonda ja spetsifikatsiooni, mis aitab teda e-poe arendustöid lõpule viia.

Kaardimaksete vastuvõtmise taotlus

Pakutava teenuse hind tihti sõltub kaupmehe äritegevusest ja maksete suurusest. Lisaks terminalide rendihind sõltu terminali tüübist.

Meie koostööpartner Nets Denmark A/S Eesti filiaal suudab pakkuda väga konkurentsivõimelisi hindu erineva suurusega kaupmeestele.

Kaupmehe pangakontole laekuvad maksed tööpäeviti netosummana, ehk  kaardimaksete summast on juba maha arvestatud teenustasud. Makseterminali rentimise korral kord kuus arvatakse maha ka terminali rendi summa kaardimaksete summast – tasude maksmine on väga lihtne.

Teenuse raames on võimalik rentida kas mobiilse või statsionaarse terminale. LAN ja Bluetooth makseterminale on võimalik ühendada ka Teie kassasüsteemiga – sobiv lahendus suurkaupmeestele, kelle jaoks on oluline tehingute kiirus ja suurte mahtude töötlemine. Spetsialist aitab Teil valida terminal, mis oleks kõige sobilikum Teie ärile. Viib läbi koolituse ning jagab juhendmaterjale. Kasutajat ei jäeta üksinda võimalike küsimuste korral, sest tehnilise toe telefon töötab ööpäevaringselt igal kellaajal.

Pakutakse kaasaegset lahendust – E-Commerce Payment Gateway – veebipõhine lahendus Visa/Mastercard kaardimaksete turvaliseks, mugavaks ja lihtsaks teenindamiseks Teie internetikaubamajas või e-teenuste pakkumisel.

Pakutava teenuse eelis teiste hetkel kasutatavate samalaadsetega seisneb eelkõige faktis, et teenust pakkuval kaupmehel puudub juurdepääs kaardiomaniku täielikule kaardinumbrile. Selliselt üles ehitatud süsteem asetab kaupmehe internetikaubamaja lahendusele nõrgemad turvanõuded ja muudab lihtsamaks ning lõppkokkuvõttes odavamaks ka kaupmehe juures paikneva tarkvaralahenduse. Andmeedastuse turvalisuse tagamiseks kasutatakse kliendi ja E-Commerce Payment Gateway interneti liikluse vahel 128-bitist krüpteeringut (SSL- Secure Socket Layer turvaprotokolli) ning andmed, mis liiguvad kaupmehe ja Payment Gateway vahel, allkirjastatakse elektrooniliselt, mis kokkuvõttes välistab selle, et kõrvalised isikud saaksid neid andmeid pealt kuulata või muuta. Kaupmehel on juurdepääs kaarditehingute aruandlusele, kuid puudub juurdepääs täielikule kaardinumbrile.

E-kaubanduses E-Commerce Payment Gateway kaudu kaardiga tasumise võimaldamiseks peab internetikaupluse tarkvara olema võimeline koostama päringu ja allkirjastama selle elektrooniliselt. Aga kõikidest nüanssidest informeerib Teid meie koostööpartneri spetsialist.

Nets Denmark A/S Eesti filiaal poolt välja töötanud raportid on väga kasulikud kaardimaksete arvelduste jälgimiseks kui ka äri kaardimaksete analüüsimiseks.

Netoarvelduste laekumise teatised pdf- formaadis ja kuu põhiselt csv raportid e-postile on võimalik saada kasvõi igapäevaselt. Lisaks on võimalik kasutada MyNets portaali, kus saab genereerida erinevaid raporteid pdf-, csv- ja xml formaadis.

Mobiiltelefoni kasutajatele on mõeldud rakendus MyPayments mille abil on võimalik saada, näiteks, ülevaate kaardimaksete käibest või sellest, millistest riikidest on kliendid pärit või hoopiski sellest, millised on nädala kõige aktiivsemad tunnid ning kui paljud klientidest on püsikliendid.