Pangakaardi kaotuse või varguse puhul

Kui pangakaart kaob või see varastatakse, viivitamatult teatage sellest TBB panga ööpäevaringselt avatud telefonile
+372 6 688 088 või lähimasse pangakontorisse, et Teie kaart blokeeritaks võimalike teiste isikute poolse kasutamise eest. TBB panga töövälisel ajal saab kaarti blokeerida helistades NETS Estonia AS kaardikeskuse talituse telefonil +372 6 711 444.

Selleks peate ütlema Teie isikuandmed ja kaardinumbri.

Soovitame Teile salvestada oma mobiiltelefoni mälusse pangakaardi ja ööpäevaringse abitelefoni numbrid.

Blokeeringu mahavõtmiseks peate isiklikult pöörduma panga poole.

Kui Teie kaart kaob või varastatakse välismaal ja Teil ei õnnestu ühendust saada TBB pangaga, on Teil võimalus kaart blokeerida helistades rahvusvahelise abistamise teenuse Mastercard Global Servise (MCGS) telefoninumbril +1-636-722-7111.

Helistades üle maailma eeltoodud numbrile selgitatakse Teile, milliseid abistamise teenuseid on Teile välismaal viibides võimalik kasutada. Nende hulka kuuluvad ajutise kaardi väljastamine ning kasutamata kuu limiidi piires sularaha väljastamine. Sularaha väljastamisele on seatud alljärgnevad piirmäärad:

Mastercard Standard kuni 320 EUR
Mastercard Business kuni 450 EUR
Mastercard Gold kuni 1 600 EUR

Kaardi blokeerimisel küsitakse Teilt kaardi numbrit. Seepärast soovitame enne välismaale minekut üles kirjutada oma kaardinumber ja Mastercard Global Servise telefoninumber (+1-636-722-7111). Antud infot on soovitav hoida kättesaadavas kohas, kuid kaardist eraldi (näiteks salvestage see otse oma telefoni).

TBB pank ja Mastercard Global Servise aitavad Teid välismaal viibides leida lahenduse tekkinud olukorrale.