Hoius kui turvaline investeering

Hoius on kõige mugavam ja turvalisem viis vabade rahaliste  vahendite paigutamiseks ja kogumiseks. Vastavalt Tagatisfondi seadusele on klientide hoiusekontodel olevad rahalised vahendid Tagatisfondi poolt tagatud, mis tähendab, et hoiused koos kogunenud intressidega hüvitatakse täies ulatuses, kuid mitte rohkem kui 100 000 euro suuruses summas. Hoiuste intressimäärade tõusu taustal võib mõelda vahendite paigutamisele tähtajalisele hoiusele intresside teenimiseks.

TBB pank pakub era- ja juriidilistele isikutele kahte tüüpi hoiuseid – tähtajalist hoiust ja säästuhoiust, kus saab hoida raha nii eurodes kui ka USA dollarites.

Tähtajaline hoius on hoiuse liik, millele paigutatud summa hoiustatakse kindlaksmääratud perioodiks. Meie personaalpanganduse klientidele kehtivad kõrgemad intressimäärad.

Kui soovite oma jooksvatelt sissetulekutelt veidi raha säästa, soovitame paigutada raha Säästuhoiusele. Raha kogumist saab alustada alates 200-eurost ning edaspidi saab vastavalt soovidele ja võimalustele teha täiendavaid sissemakseid nimetatud hoiusele sularahas või ülekandega. Säästuhoius aitab teenida vabadel rahalistel vahenditel, ning erinevalt raha hoidmisest arvelduskontol tagab säästude ohutuse impulsiivsete kulutuste eest.

Uurige hetkel kehtivaid intressimäärasid ja valige oma eesmärkidele ja ootustele vastav vahendite hoiustamise viis. Hoiuse lepingu saab vormistada internetipangas või pangakontoris ning tekkivatele küsimustele vastab hea meelega klienditugi e-posti teel helpdesk@tbb.ee või telefonil +372 668 8066.