SMS teavitamine

SMS teavitamine on Panga teenus, mis annab Kliendile võimaluse saada Pangalt mobiiltelefonile SMS`ina informatsiooni panga kaardiga tehtavatest maksetehingutest makseterminali ja/või e-Commerce vahendusel ja/või pangaautomaadist.

Liitumiseks on vaja sõlmida teenuse kasutamise leping, mis võib teostada kas panga kontoris või internetipangas Teile sobival ajal.

Kliendil on õigus iseseisvalt määrata SMS-teenuse saamise seadistused (miinimumsumma, millest SMS-id saadetakse ning kaardist rahavahendite debiteerimise viis: terminal, e-Commerce, sularahaautomaat).

Tasu kuu aja jooksul saadetud sms-teavitamiste eest summeerutakse ning võetakse Teie arvelduskontolt maha automaatselt kalendrikuu viimasel kalendripäeval.

Mobiiltelefoni numbri vahetusel peab Klient lõpetama lepingu oma vana numbri baasil ja sõlmima teise lepingu uue mobiiltelefoni numbri baasil.


SMS-teavitamise lepingu sõlmimise juhend

KontaktidKontaktandmed

Klienditugi

E-R 09.00-17.00

Tel.: +372 668 8066
E-mail:

Skype: +372 712 0503

*Väljaspool klienditoe tööaega saab pangakaardi kaotusest teada anda, helistades numbrile +372 668 8088

Tähelepanu! Meie kliendikontor aadressil Vana Viru 7, Tallinn, ajutiselt suletud klienditeeninduseks kuni 31.12.2020

 

Võta meiega ühendust

warning

Olete finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete AS TBB pank, AS TBB liising, AS TBB Invest ja Morgan Trade AS kodulehel. Enne lepingu sõlmimist palume tutvuda meie kodulehel avaldatud finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida pangatöötajaga, sealhulgas huvipakkuva krediiditoote kulukuse määra küsimustel.
Lehekülje teksti ja graafiliste materjalide kopeerimine ja kasutamine on lubatud ainult õiguste valdajate loal.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates saidi lehekülgede avamist või valides nupu „OK”, te nõustute küpsiste kasutamisega. Loe veel