IgapäevapangandusMaksedPerioodilised maksed

Perioodilised maksed

Iga kuu, iga kvartal ja iga aasta makseid tehe on tüütu. SAT-televisiooni maksud, gaasi, korteriüüri või kindlustuse eest tasumine võtab palju aega. Peate pidavalt jälgima, et maksud korrektselt ja õigeaegselt tasutud saaks.
 
Tehke oma elu lihtsamaks! Andke võimalus Pangal teha rutiinne töö. Me suudame Teie elu tõesti oluliselt lihtsamaks teha.Kui kasutate perioodiliste maksete tasumisel meie abi, ei pea Te iga kord pangakontoris käima ega pabereid täitma. Lisaks ajale säästate ka oma raha.
 
Kui Teil tuleb korrapäraselt tasuda püsiva suurusega makseid, soovitab TBB pank Teil sõlmida püsimaksekorraldus.
 
Püsimaksekorraldus on hea võimalus tasuda näiteks liisingu- ja laenuintressi makseid, gaasimakseid, järelmaksu jms.
 
Püsimaksekorralduse vormistamisel saate valida püsikorralduse täitmise sageduse. See võib olla kord päevas,kord nädalas, kord kuus, kord kvartalis või kord aastas. Püsimaksekorralduse vormistamisel määrate selle täitmise korra. Soovi korral võib püsimaksekorralduse täitmise kuupäeva, summat ja selgituse muuta.

KontaktidKontaktandmed

Klienditugi

E-R 09.00-17.00

Tel.: +372 668 8066
E-mail:

Skype: +372 712 0503

*Väljaspool klienditoe tööaega saab pangakaardi kaotusest teada anda, helistades numbrile +372 668 8088

Tähelepanu! Meie kliendikontor aadressil Vana Viru 7, Tallinn, ajutiselt suletud klienditeeninduseks kuni 31.12.2020

 

Võta meiega ühendust

warning

Olete finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete AS TBB pank, AS TBB liising, AS TBB Invest ja Morgan Trade AS kodulehel. Enne lepingu sõlmimist palume tutvuda meie kodulehel avaldatud finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida pangatöötajaga, sealhulgas huvipakkuva krediiditoote kulukuse määra küsimustel.
Lehekülje teksti ja graafiliste materjalide kopeerimine ja kasutamine on lubatud ainult õiguste valdajate loal.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates saidi lehekülgede avamist või valides nupu „OK”, te nõustute küpsiste kasutamisega. Loe veel