Hoius Pluss Üks

Aastaintress 1% kõrgem, kui tähtajalise deposiidi kehtivad intressi määrad!

Tähtajaline soodushoius "Pluss üks" on eraisikuhoius, mis on mõeldud eakatele (55- aastased ja vanemad) ning noortele vanuses kuni 25 aastat.
 
Hoius koos intressidega kantakse hoiustaja arvelduskontole hoiustamistähtaja lõpus või kliendile võimaldatakse ka tähtajaliselt hoiuselt teenitud intresside igakuine väljmaks tähtajalise hoiuse lepingu kehtivusaja jooksul
 
Tähtajalist hoiust "Pluss üks" saab vormistada eurodes ning tähtaeg on 9, 12, 18, 24 ja 36 kuud
 
Intresside arvutamisel lähtutakse summa suurusest ja hoiutähtaja pikkusest. Intresside arvutamisel võetakse aluseks 365-kalendripäevane aasta ja hoiusumma hoiustamise tegelikust päevade arvust
 

Tähtajalise hoiuse "Pluss üks" lepingut saab sõlmida kõikides TBB panga kontorites ning internetipangas

Vaata intressimäärad

Lisainfo keyboard_arrow_down

Rahaliste vahendite paigutamiseks tähtajalisele hoiusele "Pluss üks" on vajalik omada arvelduskontot Tallinna Äripangas ja sõlmida panga poolt kehtestatud vormikohane tähtajalise hoiuse "Pluss üks" leping.

Tähtajalisele hoiusele "Pluss üks" ei saa teha täiendavaid sissemakseid. Kehtestatud hoiusummat ja aastaintresse ei saa hoiuperioodi jooksul muuta.

Minimaalne hoiusumma - 200 EUR.

Hoiustaja ei saa kasutada hoiusummat enne tähtajalise hoiuse "Pluss üks" lepingu tähtaja lõppu.

Tähtajalise hoiuse "Pluss üks" ennetähtaegseks lõpetamiseks, esitab hoiustaja vähemalt 30 kalendripäeva enne lepingu katkestamise kuupäeva pangale vastava avalduse: paberkandjal kirjalikult või digitaalselt allkirjastatuna elektrooniliselt.

Lepingu ennetähtaegse lõpetamise korral kannab pank hoiusumma hoiustaja arvelduskontole. Lepingu ennetähtaegsel lõpetamisel ei maksa pank kliendile jooksva hoiuperioodi eest intressi. Kliendile väljamakstud intressisumma arvestab pank maha hoiusummast.

KontaktidKontaktandmed

Klienditugi

E-R 09.00-17.00

Tel.: +372 668 8066
E-mail:

Skype: +372 712 0503

*Väljaspool klienditoe tööaega saab pangakaardi kaotusest teada anda, helistades numbrile +372 668 8088

Tähelepanu! Meie kliendikontor aadressil Vana Viru 7, Tallinn, ajutiselt suletud klienditeeninduseks kuni 31.12.2020

 

Võta meiega ühendust

warning

Olete finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete AS TBB pank, AS TBB liising, AS TBB Invest ja Morgan Trade AS kodulehel. Enne lepingu sõlmimist palume tutvuda meie kodulehel avaldatud finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida pangatöötajaga, sealhulgas huvipakkuva krediiditoote kulukuse määra küsimustel.
Lehekülje teksti ja graafiliste materjalide kopeerimine ja kasutamine on lubatud ainult õiguste valdajate loal.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates saidi lehekülgede avamist või valides nupu „OK”, te nõustute küpsiste kasutamisega. Loe veel