TugiKüpsiste kasutamine aadressil www.tbb.ee

Küpsiste kasutamine aadressil www.tbb.ee

Tallinna Äripanga AS kontsernile kuuluv veebisait www.tbb.ee kasutab küpsiseid. Tallinna Äripanga AS kontserni nimekiri on kättesaadav aadressil www.tbb.ee

Mis on küpsis?

Küpsis on saidi ja kasutaja seadme (telefon, arvuti, tahvelarvuti jne) vahel edastatav andmestik. Küpsiste kasutamine lihtsustab veebisaidiga töötamist.

Küpsiste tüübid

1. Ajutised küpsised - salvestatakse teie seadmesse ainult veebilehe kasutamise ajal.

2. Alalised küpsised - salvestatakse teie seadmesse kuni kustutamiseni või salvestusperioodi lõpuni.

3. Kolmandate osapoolte küpsised - küpsised, mida kasutavad teenusepakkujad nagu Facebook, Google, Yandex, on vajalikud külastuste kohta anonüümsete andmete kogumiseks.

Kuidas küpsiseid kasutatakse?

Küpsised on vajalikud, et hõlbustada veebisaidiga tehtavat tööd, koguda saidi külastajate statistikat ning arendada Panga poolt pakutavaid tooteid ja teenuseid.

Te saate oma brauseri seadetes küpsiseid blokeerida või seadistada teateid nende salvestamise kohta, muutes turvaseadeid. Sellisel juhul ei pruugi mõned saidi funktsioonid olla kätte saadavad.

KontaktidKontaktandmed

Klienditugi

E-R 09.00-17.00

Tel.: +372 668 8066
E-mail:

Skype: +372 712 0503

*Väljaspool klienditoe tööaega saab pangakaardi kaotusest teada anda, helistades numbrile +372 668 8088

Tähelepanu! Meie kliendikontor aadressil Vana Viru 7, Tallinn, ajutiselt suletud klienditeeninduseks kuni 31.12.2020

 

Võta meiega ühendust

warning

Olete finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete AS TBB pank, AS TBB liising, AS TBB Invest ja Morgan Trade AS kodulehel. Enne lepingu sõlmimist palume tutvuda meie kodulehel avaldatud finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida pangatöötajaga, sealhulgas huvipakkuva krediiditoote kulukuse määra küsimustel.
Lehekülje teksti ja graafiliste materjalide kopeerimine ja kasutamine on lubatud ainult õiguste valdajate loal.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates saidi lehekülgede avamist või valides nupu „OK”, te nõustute küpsiste kasutamisega. Loe veel