UudisedUudiste arhiiv2020Pangateenused on eluliselt olulised, seega TBB pank pakub oma teenuseid ja tooteid ka COVID-19 (koroonaviiruse) leviku tingimustes.

Pangateenused on eluliselt olulised, seega TBB pank pakub oma teenuseid ja tooteid ka COVID-19 (koroonaviiruse) leviku tingimustes.

26.03.2020

Hea klient!

Oleme tänulikud kõikidele, kes kaaluvad enne pangaesindusse tulekut ka teiste suhtluskanalite kasutamist ja pöörduvad panga poole näiteks telefoni või e-lahenduste kaudu.

Enamik klientidest arveldab juba täna digikanalites ning kasutab minimaalselt sularaha, makstes ostude eest viipekaardiga. Ajutiselt on Eestis viipemakse limiiti tõstetud kuni 50 euroni. Kõiki meie peamisi pangateenuseid on võimalik kasutada digitaalsete kanalite kaudu, mis on praegu kindlasti kõige mõistlikumad, turvalisemad ja kaaskodanike suhtes hoolivamad.


Kui pangakontori külastus on aga hädavajalik, siis palun teavitage oma tulekust meid ette ja broneerige selleks aeg, helistades meile numbril +372 6688066, edastades meile oma külastuse eesmärk ja sobiv külastuse kuupäev ja kellaaeg. Aega on võimalik broneerida ka e-posti teel helpdesk@tbb.ee või saates teate „Võta meiega ühendust“ läbi meie kodulehe aadressil https://www.tbb.ee/.

 

TBB pank

KontaktidKontaktandmed

Klienditugi

E-R 09.00-17.00

Tel.: +372 668 8066
E-mail:

Skype: +372 712 0503

*Väljaspool klienditoe tööaega saab pangakaardi kaotusest teada anda, helistades numbrile +372 668 8088

Tähelepanu! Meie kliendikontor aadressil Vana Viru 7, Tallinn, ajutiselt suletud klienditeeninduseks kuni 31.12.2020

 

Võta meiega ühendust

warning

Olete finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete AS TBB pank, AS TBB liising, AS TBB Invest ja Morgan Trade AS kodulehel. Enne lepingu sõlmimist palume tutvuda meie kodulehel avaldatud finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida pangatöötajaga, sealhulgas huvipakkuva krediiditoote kulukuse määra küsimustel.
Lehekülje teksti ja graafiliste materjalide kopeerimine ja kasutamine on lubatud ainult õiguste valdajate loal.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates saidi lehekülgede avamist või valides nupu „OK”, te nõustute küpsiste kasutamisega. Loe veel