UudisedUudiste arhiiv2020Oluline teave TBB panga töökorralduse kohta

Oluline teave TBB panga töökorralduse kohta

13.03.2020

Head TBB panga kliendid!

Vastavalt Vabariigi Valitsuse rakendatud eriolukorrale, soovime koostöös riigiga õigeaegselt ja võimalikult tõhusalt aidata kaasa viiruse leviku peatamisele.

TBB pank jätkab kõikide pangateenuste pakkumist, kuid palume arvestada mõningate muudatuste ja nõuannetega

  • Lähtudes eriolukorrast riigis ning meie klientide ja töötajate heaolust oleme ajutiselt, kuni 01.05.2020 sulgenud meie pangakontori Tallinnas, aadressil Vana-Viru 7. Lähim kontor asub Estonia pst 5a, kus oleme teinud muudatuse lahtiolekuaegades, teenindades kliente E-R kell 9-17. Narva kontori töö toimib tavapäraselt. Kõiki uudiseid saate jälgida meie kodulehel www.tbb.ee
  • Kuna tervis on meie kallim vara, siis tundes ennast haigena või oled saabunud välisriigist, palume mitte külastada panga esindusi.
  • Palume külastada meie pangakontoreid ainult hädavajadusel ja kui oled terve. Pakume suhtlemiseks pangaga meie digitaalseid kanaleid.
  • Meie internetipank võimaldab teostada igapäevaseid toiminguid, samuti oleme valmis kõiki kliente teenindama telefoni, e-posti kaudu.
  • Lisateavet kõikide meie toodete ja teenuste kohta leiate kodulehelt www.tbb.ee, kirjutage meie e-posti aadressile helpdesk@tbb.ee või helistage klienditoe telefonile 668 8066. Samuti saate meiega ühendust võtta ka Skype teel. Kõik panga olulised kontaktid leiate www.tbb.ee/contact-info_est

Soovime kõigile tugevat tervist ja kõikide ettevaatusabinõude rakendamist, et saaksime üheskoos tekkinud olukorra kiiresti seljatada. Püsime terved ja käitume vastutustundlikult!

Kutsume kliente üles tähelepanelikkusele, sest tavapärasest keerulisemal ajal võib suureneda ka erinevate pettuskatsete hulk. Oluline on teha vahet panga poolt saadetud ja valel infol! Vältige failide alla laadimist või veenduge, et need on turvalisest allikast. Küsimuste tekkimisel palun võtke meiega ühendust.

KontaktidKontaktandmed

Klienditugi

E-R 09.00-17.00

Tel.: +372 668 8066
E-mail:

Skype: +372 712 0503

*Väljaspool klienditoe tööaega saab pangakaardi kaotusest teada anda, helistades numbrile +372 668 8088

 

 

Võta meiega ühendust

warning

Olete finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete AS TBB pank, AS TBB liising, AS TBB Invest ja Morgan Trade AS kodulehel. Enne lepingu sõlmimist palume tutvuda meie kodulehel avaldatud finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida pangatöötajaga, sealhulgas huvipakkuva krediiditoote kulukuse määra küsimustel.
Lehekülje teksti ja graafiliste materjalide kopeerimine ja kasutamine on lubatud ainult õiguste valdajate loal.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates saidi lehekülgede avamist või valides nupu „OK”, te nõustute küpsiste kasutamisega. Loe veel