SECURECODE: TURVAKOOD TEHINGUTE TEGEMISEL INTERNETIPOODIDES

Turvaliste internetiostude sooritamiseks pakub Tallinna Äripank pangakaardi kasutajatele MasterCard’i teenust SecureCode.


SecureCode kasutamisel võite kindel olla internetis sooritatavate tehingute turvalisuses. Süsteem tagab maksimaalselt turvalised ostud kaupmeestelt, kes on liitunud samuti turvaliste ostude programmiga.


SecureCode süsteemi kasutavad kaupmehed asetavad SecureCode logo internetipoe avalehele.


SecureCode kindlustab Teie Maestro ja MasterCard kaartide täiendava kaitse tehingute tegemisel internatipoodides kolmandate isikute kasutamise eest.


SecureCode on Teie poolt eelnevalt internetipangas kehtestatud parool, mis tagab täiendava autentimise ja kaitse ja kinnitab internetitehingu õigsust. SecureCode sisestamine ei võta palju aega, kuid oluliselt tõstab kaarditehingu turvalisuse taset.


 

Kuidas töötab SecureCode


Internetipoes kaupade või teenuste eest maksmisel palutakse Teil kinnitada ostu, kasutades SecureCode. Selleks tuleb läbi teha kolm lihtsat sammu:

 

I. Eelnevalt registreerida internetipangas Teie pangakaardid, mida kavatsete kasutada e-Commerce’is (Loe lähemalt)

 

II. Ostu sooritamisel sisestada kaardi number, kaardi kasutaja ees- ja perekonnanimi, kaardi kehtivusaeg ja CVC.

 

III. Tehingu õigsuse tuvastamiseks palutakse Teil sisestada SecureCode spetsiaalsesse aknasse. Mõne sekundi jooksul kinnitab pank, et just Teie sooritate ostu.


Niipea kui tuvastatakse, et Te olete kaardi kasutaja, teostatakse makse.