E-COMMERCE TEHINGUD

Alates 15.04.2011.a. toodete ning tehingute ostude eest Internetis võib maksta deebetkaartidega (Debit MasterCard, Maesto ja Maestro Deebet Pluss).

 

Deebetkaartidega tehingute eest maksmine Internetis on lubatud ainult riikides mis on määratud Mastercard International’iga (riikide nimekirjaga saab tutvuda siin). Deebetkaarti saab kasutada maksmiseks ainult juhul, kui internet-kaupluse müüja aktsepteerib Maestro ja MasterCard kaarte. Sellel juhul müüja Interneti saidil peab olema Maestro või MasterCard logosid või vastav sõnum.

 

Ostes Internetis, kaardi omaniku kinnitamiseks, on vaja kasutada spetsiaalset 3-kohalist koodi – CVC2 (Card Validation Code 2). CVC2 kood antakse välja Maestro deebetkaardi kätte saamisel kinnises ümbrikus koos PIN-koodiga. Debit Master kaardil on CVC2 kood tükitud tagumisel poolel. Selle koodi saab teada ainult kaardi omanik. Nii selle koodi kui ka PIN-koodi säilimuse peab olema kindlustatud nõuetekohaselt.

 

Pöörame Teie tähelepanu sellele, et CVC2 koodi kasutatakse ainult tehinguteks Internetis.Teisteks tehinguteks, sealhulgas sularahaautomaadist sularaha väljavõtmiseks, nagu ennegi kasutatakse 4-kohalist PIN-koodi.

 

Täiendav info telefonidel:

 

+372 66 88 064

+372 66 88 074